• Yorum Yok
  • 17 February 2015

Astropay satın alma için yüksek miktarlarda ödemeler yapmanıza gerek olmayacaktır. Bunun için yalnızca KDV ücreti ve kartın komisyonu sizden talep edilir. Ancak bu da oldukça düşük bir miktardır ve sizi zorlamaz. Bir de sahip olmak istediğiniz limit kadar ödeme yaparsınız. Kartın limiti bittiğinde ve tekrar arttırma yapacak olduğunuz zaman da ekstra ücretler ödemezsiniz.

İnternet üzerinde bu kartlarla ödeme yapabileceğiniz site ya da uygulamaların da sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu nedenle sizler için her açıdan kolaylık sağlanır ve kartı belli başlı adreslerde kullanmazsınız. Rahat bir şekilde alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. Astropay satışı için de yalnızca birkaç kişisel bilginizi firma ile paylaşmanız yeterli olacaktır.

Eğer siz de bu karta sahip olmak istiyorsanız ve internette alışveriş yaparken güvenlik sizin için oldukça önemliyse astropay bayi üzerinden kartı talep edebilirsiniz. Oldukça kısa bir zaman içinde kart elinize ulaşmış olur ve siz de bu şekilde alışveriş yapmaya zaman kaybı olmadan bir an önce başlarsınız.

Yorum Yazın