• Yorum Yok
  • 05 January 2015

Çevrenizde mutlaka astropay sözünü duymuşsunuzdur. Özellikle internet ile çok içli dışlı bir çevreniz varsa bu sözü aralarında oldukça sık kullandıklarını duyarsınız. Ve bu dedikleri şey sayesinde internetten kolayca alışveriş yaptıklarını da bilirsiniz. Tüm bunların nasıl olduğunu merak ediyor, ‘astropay nedir?’ diye soruyorsanız bu yazımız tam size göre.

Bu bir ön ödemeli kart sistemidir. İnternetten alışveriş yapmak istiyorsanız, oyunlar oynamak istiyorsanız ve tüm bunları yaparken kişisel bilgilerinizi internet üzerinden paylaşmak istemiyorsanız siz de hemen bu karttan edinmelisiniz.

Astropay Güvenli Mi?

astropay-guvenlikBu kart maddi bir kart değildir. Astropay satın alma şifre alma demektir. Almak istediğiniz ürüne göre bir seçim yaparak bizimle iletişime geçiyorsunuz. Biz sizinle bunların fiyatını ve banka bilgi numaralarımızı paylaşıyoruz. Siz bu bilgiler ile bu kartın şifresi için gerekli miktarı bize yolluyorsunuz. Sonrasında bizimle iletişime geçerek bu şifreyi bizden istiyorsunuz. Böylece biz de astropay satışı işlemini bitirmiş oluyoruz. Size verdiğimiz bu şifre ile bundan sonra internette güvenli alışveriş yapmış oluyorsunuz.

Astropay bayi olan bizlerden edindiğiniz bu şifreyi tüm geçerli alışveriş sitelerinde kullanabilirsiniz. Almak istediğiniz ürünlere karar verdikten sonra ödeme kısmında bu kartın şifresini girebileceğiniz bölümler bulunmakta. Bu girişi size verdiğimiz şifre ile sağlayarak alışveriş işleminizi başarıyla gerçekleştiriyorsunuz. Sadece alışveriş değil oyun oynarken bile kullanabileceğiniz bu şifrede pek çok numaranın bir arada olması şifrenin kırılma ihtimalini en aza indiriyor. Ya da belli bir limitli olarak aldığınız bu kartın şifresi çalınsa bile size maddi olarak bir zararı dokunmuyor. Ayrıca bu kart sayesinde kredi kartı şifrenizi de internet üzerinde paylaşmak zorunluluğunuz yok oluyor. Kısaca bu kart ile hayatınıza pek çok kolaylık geliyor. Bu kartın ne olduğunu öğrendiyseniz artık satın almanın tam zamanı.

Yorum Yazın