• Yorum Yok
  • 06 May 2015

Kredi kartlarına alternatif olan ön ödemeli kart sistemleri günümüzde artmaya başladı. Bunların farkları ise verilen pin kodu sayesinde alışveriş yapmak ve herhangi bir kişisel bilgiyi sisteme tanıtma zorunluğu olmamasıdır. Bu nedenle fazla kişi tarafından kartların kullanımı tercih edilir. Aynı zamanda faiz ödeme gibi bir durum da söz konusu değildir. Astropay sayesinde de güvenli bir alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. Astropay nasıl kullanılır sorusunun cevabını arayan pek çok insan için canlı destek hattı yardımcı olacaktır.

Kartı aldıktan sonra size verilecek olan bir pin kodu bulunur. Astropay kullanımı için bu kod gereklidir. Ancak her adres üzerinde pin kodunu kullanamazsınız. Yalnızca anlaşmalı olan sitelerde bu kart sayesinde alışverişinizi gerçekleştirebileceksiniz. Başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kart limitini de tek seferde harcama gibi bir zorunluluğunuz yoktur.

Astropay nasıl kullanılır sorusunun en kolay cevabı bu şekildedir. Ancak kartı satın aldıktan sonra harcama yapmış olduğunuzda ve limit bittikten sonra kartınız iptal olacaktır ve yeni bir kart çıkartmanız gerekir. Bu nedenle güvenlik açısından bilgilerinizi kesinlikle üçüncü kişiler ile paylaşmamanız önerilir ve ileride çıkması sorunların önüne bu sayede geçilmiş olacaktır.

Astropay kullanımı bu kadar basit olsa da bazı kişiler çeşitli aksaklıklar ile karşı karşıya kalmaktadır. Bunun çözümü ise firma yetkilisine ulaşmak ve canlı destek hattı üzerinden yardım almak olacaktır. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamamış olursunuz.

Eğer siz de kartı satın almadan önde Astropay nasıl kullanılır sorusuna tam olarak cevap almak istiyorsanız ve kafanızda çeşitli soru işaretleri de varsa, yetkililer ile canlı olarak görüşerek bütün sorularınızı cevaplandırabilirsiniz. Böylece kartı kullanmak sizin açınızdan daha rahat bir durum haline gelecektir.

Yorum Yazın