• Yorum Yok
  • 22 April 2016

Evrensel bir ödeme sistemi olan Astropay belirli sayıda haneden oluşan bir dijital rakam dizisidir. Astropay ile ödeme yapmak istediğiniz zaman elinizdeki rakamları (banka kartlarına benzer rakamlar) yazabilir ve kolayca ödemenizi yapabilirsiniz.

Astropay ödeme sistemi artık tüm dünyada kullanılmaya başlandı. Özellikle de büyük internet siteleri şuanda Astropay ödeme sistemi sayesinde birçok kullanıcının derdine deva olmaktadır. Kullanıcıların en büyük sorunları ne diye bakarsak, herkesin olduğu gibi güvenlik korkusudur. İnsanlar kendi kredi kartı bilgilerini ve kişisel bilgilerinin 3. Şahısların eline geçmesini istemediği için, Astropay ödeme sistemini kullanmak istiyorlar. Çünkü Astropay ödeme sisteminde herhangi bir bilginizi kimseye vermezsiniz. Üstelik birde Astropay pin numaranızı satın alırken ödemenizi EFT/havale ile yaparsanız her şey sizin için daha güvenilir olacaktır. Astropay ödemesi yaptığınız zaman aynı zamanda geri ödeme de alabilirsiniz. Örneğin elinizde bulunan 100 Dolar değerindeki bir Astropay’den 20 Dolar harcayabilir ve 80 Dolar para üstü olarak alabilirsiniz. Tıpkı nakit para harcamanız gibi olacağından Astropay kullanmanız sizlere çok büyük bir sıkıntı vermeyecektir.

Astropay’i kullanma açısından şuanda en çok oyun sitelerine ödeme yapanlar kullanmaktadırlar. Oyun sitelerine kredi kartı ya da banka bilgileri gibi bilgiler vermek takdir edersiniz ki çok akıllıca olmayacaktır. Bu nedenle de Astropay kullanmak ve sizle ilgili hiçbir bilginin öğrenilmemesini ve 3. Şahısların ellerine geçmemesini istiyorsanız, Astropay ödeme seçeneği sizin için son derece ideal olacaktır.

Astropay’i daha iyi tanımak için fiyatlarına da bakmak lazım. Fiyatları Dolar kuru üzerinden hesaplanmaktadır. Normal Dolar dan biraz daha pahalı olan Astropay, dövizin inip çıkması ile de doğru orantılı olarak hareket etmektedir. Bu nedenle Dolar düştüğü zaman Astropay almak çok daha mantıklı olacaktır. Aksi durumda yüksek orandan ödeme yapar ve ilerleyen zamanlarda Astropay bozdurmak isterseniz, çok ciddi şekilde zarara uğrayabilirsiniz. Bu nedenle Astropay satın alacak olan kişilerin döviz kurlarını ve Astropay fiyatlarını takip etmesi ve özellikle güvenilir internet sitelerinden ve satıcılardan almasını şiddetle tavsiye ediyoruz.

Yorum Yazın