• Yorum Yok
  • 05 January 2015

Astropay kart satışı yapan resmi bir web sitesi bulunmaktadır ve bu işlem oldukça kolaydır. Bu kartı internet üzerinde güvenli alışveriş yapmak isteyen kişiler ya da kredi kartı kullanmayı tercih etmeyen kişiler daha fazla kullanmaktadırlar. Üstelik karta olan ilgi gün geçtikçe artarak sürekli olarak yeni kart sahipleri bu ödeme sistemine ayak uydururlar. Dünya çapında hızlı bir şekilde yayılmakta olan bu kart, kişilere aynı zamanda pratik şekilde ödeme yapma imkânı da sunmaktadır.

Astropay satın alma işlemine başlarken ilk olarak firmanın sitesinde bulunan canlı destek butonuna tıklamanız size büyük yardımcı olacaktır. Öncelikle kendinize bir limit seçmeniz gerekecek. Bu limit sayfanın girişinde bulunuyor ve fiyatını siz belirliyorsunuz. Daha sonra canlı destek bölümüne gelip bu limitin size ne kadara mâl olacağını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda size nereye ödeme yapacak olduğunuz da bildirilmiş olacak ve bu belirtilen hesaba yatırmanız gereken ücreti ödeyeceksiniz.

Astropay kart satışı işleminin son aşaması da ödeme yaptığınızı bu hatta bildirmek olacak. Geriye başka yapmanız gereken bir şey kalmıyor ve kartınıza ait olan pin kodunu dakikalar içinde alabiliyorsunuz. Oldukça kolay bir işlem ve basit aşamalar sonucunda siz de Astropay satın alma işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Bu kartın sahibi olabilmek için başvuru yapıp haftalarca beklemenize de gerek yok. Direk olarak hesabınız onaylanıyor ve siz de güvenli alışverişe bu sayede hızlı bir şekilde başlamış oluyorsunuz. Ayrıca ekstra ücret ödeme zorunluluğu da söz konusu değil. KDV ücreti ve komisyon miktarını ödemeniz yeterli olacaktır.

Astropay satışı yapan resmi web sitesi ve bayisi üzerinden bu işlemleri dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik yetkililer size her konuda yardımcı olarak satın alma işlemini kolaylaştıracaklardır.

Yorum Yazın