Blog

Astropay Kart Nedir?

resim yok

Evrensel bir ödeme sistemi olan Astropay belirli sayıda haneden oluşan bir dijital rakam dizisidir. Astropay ile ödeme yapmak istediğiniz zaman elinizdeki rakamları (banka kartlarına benzer rakamlar) yazabilir ve kolayca ödemenizi yapabilirsiniz.

Astropay ödeme sistemi artık tüm dünyada kullanılmaya başlandı. Özellikle de büyük internet siteleri şuanda Astropay ödeme sistemi sayesinde birçok kullanıcının derdine deva olmaktadır. Kullanıcıların en büyük sorunları ne diye bakarsak, herkesin olduğu gibi güvenlik korkusudur. İnsanlar kendi kredi kartı bilgilerini ve kişisel bilgilerinin 3. Şahısların eline geçmesini istemediği için, Astropay ödeme sistemini kullanmak istiyorlar. Çünkü Astropay ödeme sisteminde herhangi bir bilginizi kimseye vermezsiniz. Üstelik birde Astropay pin numaranızı satın alırken ödemenizi EFT/havale ile yaparsanız her şey sizin için daha güvenilir olacaktır. Astropay ödemesi yaptığınız zaman aynı zamanda geri ödeme de alabilirsiniz. Örneğin elinizde bulunan 100 Dolar değerindeki bir Astropay’den 20 Dolar harcayabilir ve 80 Dolar para üstü olarak alabilirsiniz. Tıpkı nakit para harcamanız gibi olacağından Astropay kullanmanız sizlere çok büyük bir sıkıntı vermeyecektir.

 • 22 April 2016
 • Yorum Yok

Güvenli Olarak Ucuz Astropay Satın Almak

resim yok

Astropay satın alma işlemi konusunda birçok makale yazmamıza rağmen bazı püf noktalarını bu makalemiz sayesinde öğrenebileceksiniz. İlk olarak belirtmeliyiz ki, Astropay alacak olanlar Dolar üzerinden bir değer satın alacaklarını unutmamalılar. Bu nedenle Dolar değerinin takip edilmesi ve düşmesinin beklenmesi çok daha yararlı olacaktır. Çünkü ucuza Astropay almak isteyen kişiler harcamalarını Dolar üzerinden yapacaklardır. Bu nedenle döviz kurlarındaki oynamayı takip etmek ve düştüğü zaman yüklü miktarda almak mantıklı olacaktır. Aynı zamanda eğer bulunabilirse bozdurma işlemi yapacak olan birinden de Astropay satın alabilirsiniz. Nasıl bizler elimizde kalan Astropayleri bozduruyorsak, ucuz Astropay almak isteyenlerde bu kişileri bularak daha ucuza Astropay satın alabilirler. Çünkü bozdurma işleminde daha ucuza Astropay bozdurulmaktadır.

 • 22 April 2016
 • Yorum Yok

Astropay Türkiye Kullanım Alanları

resim yok

Astropay ödeme kanalları Türkiye’de maalesef çok yaygın değildir. Bu nedenle de birçok insan Astropay’in ne demek olduğunu bilmemektir. Sürekli internet ile uğraşan ve evrensel bazı büyük sitelere giren kişiler Astropay’in ne olduğunu ve nasıl ödeme yapılabildiğini bilmektedirler. Türkiye’de ne çok nerelerde kullanıldığına bakacak olursak; Facebook, Skype, Amazon ve online oyunlar ilk sıralarda yer almaktadır. Fakat bu sitelerde Türkiye’ye özel siteler değillerdir. Ulusal ve büyük siteler oldukları için Astropay ödeme seçeneğini de kabul ediyorlar. Bizlerde kendi güvenliğimizi düşündüğümüz için zaman zaman ödemelerimizi Astropay üzerinden yapıyoruz. Eğer sizlerde kredi kartı bilgilerinizin başkalarının ellerine geçmesini istemiyorsanız, Astropay kullanabilir ve kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz.

 • 21 April 2016
 • Yorum Yok

Adım Adım Astropay Kart Kullanımı

resim yok

Astropay kart nasıl kullanılır diye sorulduğu zaman kısa birkaç bilgi verebiliriz. Bunlardan ilki Astropay’in tek kullanımlık bir numara dizisi olduğu ve sadece bir defa geçerli olduğudur. Yani aldığınız bir pin numarasını yalnızca bir kere kullanır ve silersiniz. Sonrasında sizin bir işinize yaramaz ve kredi kartı numarası gibi içerisine bakiye yükleyemezsiniz. Bu nedenle size lazım olan miktar kadar alım yapmalısınız. Daha sonra içerisine tekrar bakiye yüklerim ya da bozdururum diye düşünmemelisiniz.

 • 21 April 2016
 • Yorum Yok

Güvenli Astropay Bozdurma

resim yok

Astropay kullananların en büyük kâbusu hiç şüphesiz ki bozdurma işlemidir. Çünkü Astropay bozdurmak isteyenler büyük zarar etmektedirler. Bugün 3,50 den aldığınız bir Astropay’i en iyi ihtimalle 3,10 den ya da biraz daha yüksek miktardan bozdurabilirsiniz. Her ne kadar yüksek bozuyoruz diye ilan eden siteler olsa da, hiçbir tanesi tam değerinde maalesef bozamıyor. Bu durumda da Astropay kullanıcısı ciddi şekilde zarar ediyor. Bu nedenle bugün birçok kişi Astropayların elinde kalacağı korkusu ile Astropay almıyor. Çünkü ellerinde kaldığı zaman bunları bozduramayacak ya da bozdursa bile çok ciddi şekilde zarar edecektir. Tıpkı döviz alıp satma işlemi gibi olan bu bozdurma, büyük oranlarda daha iyi ve net bir şekilde anlaşılmaktadır.

 • 21 March 2016
 • Yorum Yok

Güvenli Alışveriş Zamanı

resim yok

İnternet üzerinde her gün binlerce insan alışveriş yapıyor ve genel olarak bu alışverişler için kredi kartı ile ödeme yapma tercih ediliyor. Ancak kredi kartına çıkan alternatifler ve daha güvenli olan sistemler sayesinde artık bu kartların kullanımı da azalmaya başladı. Astropay de kredi kartlarına karşı çıkan alternatif bir ödeme yöntemi. Tabi bu ilk olarak Astropay nedir sorusunu da aklına getirmiyor değil.

Bu kart sayesinde internet üzerinden alışveriş yaparken hiçbir bilgi tanımlamanıza gerek yok. Yalnızca size verilmiş olan pin kodu sayesinde kartı kullanabilirsiniz ve üzerinden harcama yapma şansını da bulabilirsiniz. Ancak limitiniz olduğu kadar harcarsınız. Limit bittiği zamanda harcama işleminiz bitmiş olur ve tekrar limit yüklemeniz gerekecektir.

 • 09 June 2015
 • Yorum Yok

Oyun Oynarken Güvende Olun

resim yok

İnternette oyun oynamayı sevenler için bu sitemizde kendiniz için güzel bilgiler bulabilirsiniz. İnternet üzerinden online oyun oynamayı sevenleri de ilgilendirecek bu yazımızı dikkatlice okuyun ve belki de sizi büyük risklerden kurtaracak bilgiler öğrenin.

İnternet üzerinden idaaa oynarken ya da online oyunlar oynarken kredi kartı şifrenizi bu sitelerde paylaşmak oldukça büyük riskler taşımaktadır. Oyun oynadığınız her sitenin güvenliği çok iyi olmayabilir. Bu da dolandırıcıları o siteye çeker. Böyle durumda siz kredi kartı şifrenizi oyunda girdikten sonra bu şifre kötü niyetli insanlar tarafından kolayca kırılabilir. Ve siz bunun farkına varasaya kadar sizin kredi kartı şifreniz ile pek çok işlem yapılabilir. Ayrıca kredi kartınızın limiti ne kadar büyükse aldığınız risk de o kadar büyük olur. Bu riski göze almak yerine size astropay satın almanızı ve bununla oyun oynamaya tam gaz devam etmenizi öneriyoruz.

 • 09 June 2015
 • Yorum Yok

Astropay Satışı | Nedir | Nasıl Alınır

resim yok

Bir ön ödemeli kart sistemi olan astropay sayesinde internet üzerinden yapacağınız alışverişler daha güvenli olacak. Bu sistem bankaya para yatırarak aldığınız kredi kartı gibidir. Bu kredi kartınızın içindeki limit sadece sizin istediğiniz kadardır ve bu kartınızın şifresi çalınsa bile sizi maddi olarak büyük sıkıntı içine sokmaz. Fakat kredi kartınızı nette paylaşmanız kredi kartınızın limitinin büyük olması sebebiyle aldığınız risk daha büyüktür.

Eğer internet üzerinden alışveriş yapmayı seviyorsanız, oyun oynamaktan vazgeçemiyorsanız siz de bu karttan edinmeli ve bu kartın şifresini almak istediğiniz şeylerde kullanmalısınız. Bu kartın şifresi sayesinde kredi kartı şifrenizi kullanmayacak, onu güvenle muhafaza etmiş olacaksınız.

Astropay satışı sitemizde aktif olarak gerçekleşmektedir. Bayii olan sitemizden bu kartın şifresine ulaşmak amacıyla paranızı güvenle bize göndermek için bankaya yatırma yolunu tercih edebiliriniz. Satın almak için belirlediğiniz limiti müşteri hizmetlerimiz ile paylaşarak bankaya gerekli parayı yatırıyorsunuz. Paranızı yatırdığınız onaylandıktan sonra biz de size satın aldığınız limitin şifresini söylüyoruz. Böylece astropay kart satışı işlemini gerçekleştirmiş oluyoruz. Siz de bundan sonra bu şifre ile güvenle internetten alışveriş yapabilirsiniz.

Astropay satın alma gördüğünüz üzere oldukça basit. Böyle basit bir işlemi hemen yapıp, kendinizi güven altına almak için ne bekliyorsunuz. Hemen bizimle iletişime geçmeli ve siz de şifre edinmelisiniz. Bu aldığınız limiti ayrıca tek seferde kullanmak zorunda da değilsiniz. Parçalı olarak alışverişinizin türüne göre bu bakiyenizi kullanabilir, istediğiniz zaman alışveriş yapabilirsiniz. Bu kartınızın içerisindeki limit bittiği zaman şifreniz geçerliliğini yitirecektir. Bundan sonra yeni bir şifre almak için yine bize gelmeniz gerekir. Bu sefer işlemleri bildiğiniz için alım işleminiz daha da hızlanacak, şifrenize kavuşmanız daha kolay olacaktır. Bu sistem sizin güvenliğiniz için oldukça ideal. Bir an önce bu sisteme kendinizi alıştırmalı bu sayede bütçenizi de güvene almalısınız.

 • 06 May 2015
 • Yorum Yok