• Yorum Yok
  • 09 June 2015

İnternet üzerinde her gün binlerce insan alışveriş yapıyor ve genel olarak bu alışverişler için kredi kartı ile ödeme yapma tercih ediliyor. Ancak kredi kartına çıkan alternatifler ve daha güvenli olan sistemler sayesinde artık bu kartların kullanımı da azalmaya başladı. Astropay de kredi kartlarına karşı çıkan alternatif bir ödeme yöntemi. Tabi bu ilk olarak Astropay nedir sorusunu da aklına getirmiyor değil.

Bu kart sayesinde internet üzerinden alışveriş yaparken hiçbir bilgi tanımlamanıza gerek yok. Yalnızca size verilmiş olan pin kodu sayesinde kartı kullanabilirsiniz ve üzerinden harcama yapma şansını da bulabilirsiniz. Ancak limitiniz olduğu kadar harcarsınız. Limit bittiği zamanda harcama işleminiz bitmiş olur ve tekrar limit yüklemeniz gerekecektir.

Astropay’in sayesinde müşteriler internet üzerinden güvenli bir şekilde alışveriş işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Herhangi bir banka hesabı ya da kişisel bilgilerini ödeme sistemlerine kayıt etmedikleri için ve bu kart sayesinde yalnızca pin kodu ile alışveriş yapıldığı için oldukça güvenli bir ödeme şekli oluyor. Astropay bayi üzerinden siz de bu kartın sahibi olabilirsiniz. Üstelik fahiş fiyatlar da ödemek zorunda değilsiniz. Almak istediğiniz limit kadar ücret ödemeniz yeterli olacaktır.

Astropay satışı yapan bayisi tarafından almış olduğunuz kart en kısa süre içerisinde elinize geçecektir ve kullanmaya da direk olarak başlayabilirsiniz. Üstelik kartla dair herhangi bir sorun yaşamanız durumunda buraya danışarak sorunlarınızı oldukça kolay bir şekilde halledersiniz ve sizi uğraştıracak hiçbir işlem söz konusu değildir.

Astropay satın alma işlemi öncesinde buradan detaylı bilgiler alabilir ve kartla ilgili aklınıza takılan her şeyi öğrenip daha sonrasında siparişinizi de verebilirsiniz. Ancak herhangi bir sorun çıkarmayacak ve size kolay kullanım sunacak olan bir kart olduğunu söylemek de yanlış olmaz.

Yorum Yazın