• Yorum Yok
  • 21 March 2016

Astropay kullananların en büyük kâbusu hiç şüphesiz ki bozdurma işlemidir. Çünkü Astropay bozdurmak isteyenler büyük zarar etmektedirler. Bugün 3,50 den aldığınız bir Astropay’i en iyi ihtimalle 3,10 den ya da biraz daha yüksek miktardan bozdurabilirsiniz. Her ne kadar yüksek bozuyoruz diye ilan eden siteler olsa da, hiçbir tanesi tam değerinde maalesef bozamıyor. Bu durumda da Astropay kullanıcısı ciddi şekilde zarar ediyor. Bu nedenle bugün birçok kişi Astropayların elinde kalacağı korkusu ile Astropay almıyor. Çünkü ellerinde kaldığı zaman bunları bozduramayacak ya da bozdursa bile çok ciddi şekilde zarar edecektir. Tıpkı döviz alıp satma işlemi gibi olan bu bozdurma, büyük oranlarda daha iyi ve net bir şekilde anlaşılmaktadır.

Astropay Kart

Astropay bozdurma işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunmaktadır. Bunlardan birincisi Dolar değerini takip etmektir. Astropay alacağınız zaman Dolar değerini takip etmeli ve sizin aldığınız fiyattan yüksek bir fiyata çıkması halinde bozdurmalısınız. Çünkü bildiğiniz gibi Astropay Dolar üzerinden işlem görmektedir. Aynı zamanda Astropay bozan yerlerinde fiyatlarını takip etmelisiniz. Eğer aldığınız yer Astropay bozuyor ise öncelik olarak oraya başvurmalısınız. Çünkü bu piyasada da diğer her yerde olduğu gibi birçok dolandırıcı bulunmaktadır. O nedenle güvendiğini kişilere başvurmanız ve oralardan işlem yapmanız sizin için çok daha yararlı olacaktır.

Astropay bozdurma işleminde ise ilk olarak alıcı olan kişi bulursunuz. O kişiye elinizde olan miktarı söyler ve fiyat vermesini beklersiniz. Alıcısı ise o an ki Dolar kuruna bakar ve size bir fiyat verir. Eğer sizlerde bunu kabul ederseniz bozdurma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bizlerin önerisi bu bozdurma işlemini yapmaktan çok, başka birilerinin alışverişini üstlenmektir. Böylece Astropay’iniz ile alışverişinizi yapar ve diğer kişiden paranızı nakit olarak alabilirsiniz. Bu işlem bozdurmadan çok ama çok daha yararlı olacaktır. Çünkü bozdurma işlemi esnasında ciddi şekilde zarar edildiğini size ilk paragrafımızda da anlatmıştır. Kısaca toparlamak gerekirse, bozdurma işlemi zarar ettirmektedir. Eğer bozdurma işleminde kararlı iseniz yine güvendiğiniz kişilere bozdurmalı eğer hiç kimseyi bulamıyorsanız da, nakit para karşılığı alışveriş yapmalısınız.

Yorum Yazın