• Yorum Yok
  • 06 May 2015

Bir ön ödemeli kart sistemi olan astropay sayesinde internet üzerinden yapacağınız alışverişler daha güvenli olacak. Bu sistem bankaya para yatırarak aldığınız kredi kartı gibidir. Bu kredi kartınızın içindeki limit sadece sizin istediğiniz kadardır ve bu kartınızın şifresi çalınsa bile sizi maddi olarak büyük sıkıntı içine sokmaz. Fakat kredi kartınızı nette paylaşmanız kredi kartınızın limitinin büyük olması sebebiyle aldığınız risk daha büyüktür.

Eğer internet üzerinden alışveriş yapmayı seviyorsanız, oyun oynamaktan vazgeçemiyorsanız siz de bu karttan edinmeli ve bu kartın şifresini almak istediğiniz şeylerde kullanmalısınız. Bu kartın şifresi sayesinde kredi kartı şifrenizi kullanmayacak, onu güvenle muhafaza etmiş olacaksınız.

Astropay satışı sitemizde aktif olarak gerçekleşmektedir. Bayii olan sitemizden bu kartın şifresine ulaşmak amacıyla paranızı güvenle bize göndermek için bankaya yatırma yolunu tercih edebiliriniz. Satın almak için belirlediğiniz limiti müşteri hizmetlerimiz ile paylaşarak bankaya gerekli parayı yatırıyorsunuz. Paranızı yatırdığınız onaylandıktan sonra biz de size satın aldığınız limitin şifresini söylüyoruz. Böylece astropay kart satışı işlemini gerçekleştirmiş oluyoruz. Siz de bundan sonra bu şifre ile güvenle internetten alışveriş yapabilirsiniz.

Astropay satın alma gördüğünüz üzere oldukça basit. Böyle basit bir işlemi hemen yapıp, kendinizi güven altına almak için ne bekliyorsunuz. Hemen bizimle iletişime geçmeli ve siz de şifre edinmelisiniz. Bu aldığınız limiti ayrıca tek seferde kullanmak zorunda da değilsiniz. Parçalı olarak alışverişinizin türüne göre bu bakiyenizi kullanabilir, istediğiniz zaman alışveriş yapabilirsiniz. Bu kartınızın içerisindeki limit bittiği zaman şifreniz geçerliliğini yitirecektir. Bundan sonra yeni bir şifre almak için yine bize gelmeniz gerekir. Bu sefer işlemleri bildiğiniz için alım işleminiz daha da hızlanacak, şifrenize kavuşmanız daha kolay olacaktır. Bu sistem sizin güvenliğiniz için oldukça ideal. Bir an önce bu sisteme kendinizi alıştırmalı bu sayede bütçenizi de güvene almalısınız.

Yorum Yazın