• Yorum Yok
  • 03 February 2015

İnternette alışverişin hız kazandığı şu zamanlarda ön ödemeli kartlarda oldukça önemli bir konu haline geldi. İnternet üzerinden alışveriş yaparken beğendiğiniz bir ürünü satın almak için kredi kartınızın şifresini sisteme girerek ödeme yapmanız gerekir. Ya da oyun oynarken de yine oyunda yükselmek için oyun içerisinde kendinize bazı özellikler almak zorunda kalırsınız. Bu alımlar için yine kredi kartı şifrenizi nette paylaşmanız gerekir. Fakat kredi kartı şifrenizi ne kadar çok internet üzerinden giriş yaparsanız kendinizi o kadar çıkmaza sokarsınız. Çünkü her kredi kartınızı nette paylaşmanız, kredi kartınızın şifresinin çalınma ihtimalini arttırır. Etrafımızda böyle bir risk varken bunu almak yerine artık insanlar ön ödemeli kart kullanmayı tercih ediyor. Ön ödemeli kartlardan en güzeli olan astropay ile bundan sonra alışverişleriniz çok daha keyifli olacak.

Astropay ve Ön Ödemeli Sanal Kartlar

Kendinizi bu riske atmaktan vazgeçip astropay satışı ile kendinize bir şifre almak istiyorsanız müşteri hizmetleri ile görüşerek kolayca alım yapabilirsiniz. Banka üzerinden para göndererek alacağınız bu kart şifresi ile güvenle alışveriş yapabileceksiniz.

Astropay al yazarak ulaştığınız bu sitemizde bu konu ile ilgili tüm kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Hatta isterseniz online olarak müşteri hizmetlerimiz ile görüşerek daha detaylı kafanıza takılan soruları bizimle paylaşabilirsiniz ve sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.

Astropay sayesinden bundan sonra alışverişleriniz daha güvenli olacak. Kredi kartı şifrenizi internette paylaşmak yerine size verdiğimiz kısıtlı para limiti olan bu şifre ile alışveriş yaparken içiniz de daha huzurlu olacak. Bu ön ödemeli kart sistemlerinden en güvenilir olanını şu an bizim sitemizde görmektesiniz. Kurumsal olan sitemiz sayesinde alışverişleriniz bundan sonra daha güvenli olacak.

Yorum Yazın