• Yorum Yok
  • 09 June 2015

İnternette oyun oynamayı sevenler için bu sitemizde kendiniz için güzel bilgiler bulabilirsiniz. İnternet üzerinden online oyun oynamayı sevenleri de ilgilendirecek bu yazımızı dikkatlice okuyun ve belki de sizi büyük risklerden kurtaracak bilgiler öğrenin.

İnternet üzerinden idaaa oynarken ya da online oyunlar oynarken kredi kartı şifrenizi bu sitelerde paylaşmak oldukça büyük riskler taşımaktadır. Oyun oynadığınız her sitenin güvenliği çok iyi olmayabilir. Bu da dolandırıcıları o siteye çeker. Böyle durumda siz kredi kartı şifrenizi oyunda girdikten sonra bu şifre kötü niyetli insanlar tarafından kolayca kırılabilir. Ve siz bunun farkına varasaya kadar sizin kredi kartı şifreniz ile pek çok işlem yapılabilir. Ayrıca kredi kartınızın limiti ne kadar büyükse aldığınız risk de o kadar büyük olur. Bu riski göze almak yerine size astropay satın almanızı ve bununla oyun oynamaya tam gaz devam etmenizi öneriyoruz.

Astropay nedir? Diye sorarsanız bu bir ön ödemeli karttır. Bu kartın içerisinde sizin belirlediğiniz kadar satın aldığınız belirli limit kadar para vardır. Bankadan para yollayarak bizden satın aldığınız bu kart sayesinde oyun oynarken kredi kartı şifrenizi girmek yerine sizinle paylaştığımız bu kartın şifresini girerek oyunlarda dilediğinizce alışveriş yapabiliriniz.

Astropay satın alma işlemi de oldukça basittir. Online olarak sizinle banka hesap numaramızı paylaşıyoruz. Paylaştığımız bu banka hesap numarasına gereken miktarı yatırdıktan sonra bu kartın şifrelerine ulaşabiliyorsunuz. Astropay satışı ile elinize maddi olarak bir kart geçmiyor fakat sizin alışverişlerde kullanacağınız şifreleri sizinle paylaşıyoruz. Siz de bu şifreleri oyun oynarken, alışveriş yaparken güvenle kullanıyorsunuz. Kredi kartı bilgilerinizi de kendinize saklamış oluyorsunuz. Astropay bayii satışlarına güvenmeli ve bizim sayemizde güvenle oyun oynayabilmelisiniz.

Yorum Yazın