7/24 Canlı Destek

Ön ödemeli sistemler arasında kullanımı zor olan bir kart yoktur. Çünkü kredi kartlarına benzer şekilde, size verilen pin sayesinde alışveriş işleminizi tamamlamış olursunuz. Bunun haricinde ise ekstra bir kişisel bilginizi vermenize ve bu ödeme sistemlerine tanımlamanıza kesinlikle bir gerek olmayacaktır. Astropay kullanımı da bu nedenle oldukça kolaydır. Güvenli bir sistem olduğu için de pek çok kişi tarafından tercih edilir.

Astropay nasıl kullanılır sorusunun cevabı oldukça basittir. Kartı almış olduğunuz zaman size verilecek olan pin oldukça önemlidir ve bunu kesinlikle kaybetmemeniz gerekir. Bu pin kodu sayesinde, bu şekilde ödeme alan siteler üzerinden dilediğiniz şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Böylece başka bir bilgi vermenize gerek kalmayacağı için güvenli de bir yol ile ödeme işlemi tamamlanmış olur.

Astropay kullanımı için merak ettiğiniz ya da yapamadığınız yerler varsa kartı almış olduğunuz firmadan destek alarak sorunu en kısa süre içerisinde çözebilirsiniz. Üstelik aklınıza takılan soruları da sorabilir ve çeşitli eksiklerin kalmamasını sağlarsınız. Size 24 saat hizmet veren bu sistem sayesinde Astropay nasıl kullanılır sorusu ile ilgili kafanızda herhangi bir soru işareti de kalmayacaktır.

Kartın içinde sahip olmuş olduğunuz belirli bir limit de bulunmaktadır. Bu limit, siz kartı satın alırken kendi belirlemiş olduğunuz miktar olmakla beraber, daha fazlasını da harcama gibi bir şansınız bulunmaz. Yani limitiniz bitmiş olduğu zaman kart da iptal olacaktır ve yeni bir kart talep etmeniz gerekecektir. Sonrasında ödeme işlemlerinize kaldığınız yerden devam etme şansınız tekrardan olur.

Astropay kullanımı ile ilgili kafanıza takılan sorular olması durumunda resmi web sitesi üzerinden bunlara bir cevap bulabilir ve sorunsuz bir şekilde kartı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yorum Yazın