7/24 Canlı Destek

İnternet ortamında kişisel bilgilerinizi vermeden alışveriş yapmanın tadını artık, yurt dışında eski ülkemizde yeni olan astropay ile kolaylıkla gerçekleştirin.

Astro Pay Kart NedirAstropay Kart, Astropay olarak kullanılan, günümüzde çok hızlı bir şekilde teknolojisi ve kullanımı gelişen güvenli bir sanal kart teknolojisidir. Astropay Kart satın alımdan sonra güvenlikolay ve hızlı bir şekilde bakiye yükleyebilir, kartınızı defalarca veya tek bir seferlik kullanıp yok edebilirsiniz. Astropay Kart ile 30 bini aşkın internet sitesinde aktif olarak alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

AstroPay kart nasıl alınır?

Sitemiz üzerinden çok kolay bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirme imkanı yakında sizlerle olacak. Unutmayın sitemiz üzerinden yapacağınız işlemler bireysel değil kurumsal firma avantajları ile yapar ve astropay’ın resmi bayisi ile işlem yapmış olursunuz. Bizi takip etmeye devam edin.

AstroPay kart nasıl kullanılır?

Satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra tarafınıza verilen sanal pin kodlarını harcama yapmak istediğiniz anlaşmalı sitenin ödeme yöntemleri kısmındaki astropay kısmına girmeniz yeterli olacaktır. Almış olduğunuz kart tutarını isterseniz tek seferde veya azar azar kullanmanız mümkündür.

Örneğin; 10$ bir kart aldığınızda elinizdeki pin kodları ile istediğiniz sitede 2$,3$,5$ gibi miktarlara bölerek harcama yapabilirsiniz. Kartınızdaki bakiye bittiği anda kartınız iptal olur ve yeni kart almanız gerekir. Dolandırılma riski olmaması için kart bilgilerinizi kimseyle asla paylaşmayın.

AstroPay kart nerelerde geçer?

Astro Pay Kart Örnek

Elinizde bulunan astropay pin kodlarını tüm dünyada geçen yüzlerce sitede kullanabilirsiniz. Bazı kaliteli ve önemli sitelerin listesine çok yakında astropay geçen siteler sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

AstroPay kart kullanım avantajları nelerdir?

Piyasadaki kredi kartı, banka kartı, paypal ve diğer ön ödemeli kartlar gibi astropay kullanırken fazladan faiz ve kart ücreti ödemenize gerek yoktur. Sadece satın alırken kdv ve komisyon payıyla birlikte kart ücretini öder ve istediğiniz miktardaki kartı elde edersiniz.

Sitelere kişisel bilgilerinizi vermeden kolay bir şekilde alışveriş yaparsınız.

Ön ödemeli kart çeşitlerinin yeni yüzü astropay nedir konusunu inceledik. Yazımız ilerleyen zamanlarda güncellenecektir.

Astropay Kart Güvenli mi?

Astropay Kart ‘ ın asıl ortaya çıkış amaçlarından birisi kişisel güvenlik ve bilgilerin gizliliğine dayanır. Gelişen teknoloji ve internet çağıyla birlikte özellikle siber suçlarda artan durumlar nedeniyle Astropay Kart, bu konudaki açığı kapatmak amacıyla yaratılmıştır. İnternet üzerinde yapacağınız tüm alışverişleri tek kullanımlık bir kart üzerinden gerçekleştirirsiniz ve alıcı site, alışveriş yaptığınız mağaza hiçbir şekilde sizin bilgilerinize ulaşamaz. Yani gizliliğe önem veren, kişisel bilgilerini üçüncü şahıslarla paylaşmak istemeyen ve parasının çalınma riskini de düşünen tüm kullanıcılar Astropay Kart ‘ ı tercih etmektedir.

Astropay Kart bir ön ödemeli sanal karttır ve kredi kartı yerine geçerek internet üzerinde, içine yüklemiş olduğunuz bakiyeniz ile rahatça alışveriş yapmanıza olanak sağlar. Size 16 haneli bir kart numarası ve pin kodu verir. Kartınızla ve bakiyenizle isterseniz tek bir site üzerinden tek seferde harcama yapabilir, dilerseniz de farklı siteler üzerinde bakiyenizi farklı zamanlarda harcayabilirsiniz. Astropay Kart gizliliğinizi ve güvenliğiniz ön plana alarak bu konuda sorun yaşanmayacağını temin eder. Astropay Bayi olarak size bu konuda da kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Astropay Card(Kart)Nedir?

AstropayBayiAstropay Card alabileceğiniz resmi bayi olma özelliğini taşımakla beraber, kart satın aldığınız andan itibaren size kesintisiz bir canlı destek hizmeti sunmaktadır. 7/24 olarak sitemizden faydalanabilir, her konuda bizimle iletişime geçebilir, kartınıza bakiye yükletebilir, olası teknik sorunlarda dahi bize ulaşabilirsiniz. Birbirinden kolay ödeme yöntemleri, piyasanın altında uygun fiyat ve kaliteli hizmet vizyonuyla hizmet veren AstropayBayi sayesinde, tüm kişisel bilgileriniz güvende tutularak hemen Astropay Kart sahibi olabilirsiniz.

Astropay Kart ile tüm dijital platformlar ile online alışveriş yapabilir ve sunduğu yüksek kullanım alanından faydalanabilirsiniz. En çok sorulan sorulardan birisi olan Astropay Kart nasıl alınır sorusunun en basit çözümünü AstropayBayi olarak size sunuyoruz. Sitemiz üzerinden paketlerimizi inceleyebilir ve Canlı Destek ile iletişime geçerek çok hızlı bir şekilde Astropay Kart sahibi olabilirsiniz. Birbirinden kullanışlı ve basit yöntemlerle Türkiye genelinde en uygun ve en kaliteli Astropay hizmetini, AstropayBayi ile alabilirsiniz.

Astropay Kart Neden Kullanılır?

  1. Astropay Kart tüm dünyada hızla gelişen ön ödemeli sanal kart teknolojisi ile çalışır.
  2. Diğer Sanal Kartlardan en büyük özelliği güvenlik ve gizlilik gibi ilkeleri ön plana almaktır. Tüm kişisel bilgilerinizin ve güvenliğinizi garanti altına alır.
  3. Astropay Kart, kredi kartı ile bağdaştırılmayacak şekilde üçüncü şahıslara kimliğinizi paylaşmaz. Alışveriş yaptığınız ve ödeme yaptığınız siteler sizin kişisel bilgilerinize ulaşamazlar.
  4. Gizlilik ilkesi nedeniyle Astropay Kart, tek seferlik kullanımdan sonra kartınızı iptal eder ve sanal kartınız sizin de onayınızla, bakiyenizin ve alışverişinizin bitişiyle birlikte işlevselliğini yitirir.
  5. Astropay Kart hızlı kullanımıkolay arayüzü ve yüksek güvenlik önlemleriyle birlikte gün geçtikçe kullanımı yaygınlaştırmıştır.
  6. AstropayBayi ile birlikte size kesintisiz 7/24 Canlı Destek, en uygun fiyat garantisi ve Astropay Kart ile ilgili tüm sorunlarınıza çözüm sunmaktayız.
  7. AstropayBayiresmi bayi olma özelliği taşıyan Türkiyedeki sayılı kurumlardan birisidir

En uygun fiyat ile Astropay Kart sahibi olmak ve kesintisiz hizmetimizden faydalanmak için Canlı Destek ile iletişime geçmeyi unutmayın.