7/24 Canlı Destek
AstroPay dünya çapında hızla yayılmakta her geçen gün anlaşma yaptığı site sayısı artmaktadır. Piyasadaki sanal kartlardan farkı diğer kartların standart özelliklerinden fazlası ve hızla yayılan anlaşmalı site listesidir. Konuyla alakalı detaylı bilgiyi astropay nedir sayfamızda bulabilirsiniz.

Astropay Satın Alma Adımları

 1. Sadece 3 adımda astropay satın alma işlemini başlatmanız mümkün.
 1. Almak istediğiniz pin kodu değerini belirleyiniz.
 2. Pin kodu fiyatını canlı destekten öğrenip bizim hesabımıza ödeme yapınız.
 3. Canlı destek hattına ödeme yaptığınızı belirtip astropay kartınızı (pin) 5dk. içinde alın.
canli destekÖnemli uyarı aldığınız pin kodlarını kesinlikle kimseyle paylaşmayın. Satın aldığınız kartlar (pin) kullanıldıktan sonra bakiye biterse iptal olur.

Neden Astropay?

Diğer ön ödemeli kartları satın aldıktan sonra tek seferde tek sitede kullandıktan sonra iptal olmaktaydı. Astropay kartınızı içerisindeki bakiyeyi isterseniz tek seferde veya bölerek aynı bilgiler ile harcamanız mümkün. Üstelik tek site üzerinden değil istediğiniz sitede bu işlemi yapabilirsiniz. Sizde bu kartın avantajlarından yararlanmak için astropay satın alma işlemlerini başlatın kârlı çıkın. Astropay günümüzde çok hızlı gelişen bir sanal kart teknolojisidir. Kredi kartı yerine internet ortamında güvenle kullanabileceğiniz, yeni bir ücret ödeyerek kart satın almadan, herhangi bir bankadan fiziksel işlem gerçekleştirmeden özgürce harcama yapabilmenize olanak sağlar. AstropayBayi, Türkiye'de bulunan en güvenilir Astropay bayisi olmakla birlikte 7/24 ulaşabileceğiniz canlı destekhizmeti, kolay arayüzü ve ilgili ekibiyle birlikte sizler için hizmet veriyor. Günün her saati canlı destek hattımıza bağlanarak bizimle iletişime geçebilir ve kartınızla ilgili tüm sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Astropay Kart satın aldığınız taktirde tüm alışveriş sitelerinde, ön ödemeli veya tek çekim olarak sanal kartınzla işlem sağlayabilirsiniz. Astropay Kart ile birlikte size 16 haneli bir kart numaranız ve pin kodunuz verilmektedir. AstropayBayi.com piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlardan Astropay Kart hizmeti sunmakla birlikte yüksek müşteri memnuniyetikesintisiz hizmet ve canlı destek sunmaktadır. Kişisel bilgilerinizi tamamen koruma altına alıp profesyonel müşteri hizmetlerimizle her an iletişime geçebilir, hızlı ve kolayca işlemlerinizi yapabilir, müşteri temsilcinizle özel olarak bağlantı kurabilirsiniz. Tüm bunların sonucunda Astropay Kart'ı ucuz ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Tüm alışveriş sitelerinde rahatça kullanabilir, hızlı ve güvenilir bir şekilde işlemlerinizi sağlayabilir, en uygun fiyatlardan ve güvenilir bir biçimde  sitemizden bakiye yükleyebilirsiniz. Dünya üzerinde binlerce web sitesi, oyun uygulamaları, alışverş sitelerinde sanal kartlar geçerli durumdayken, Astropay Kart sayesinde tüm bu uygulamalardan rahatlıkla faydalanabilir, istediğiniz site veya uygulama üzerinden güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yaptığınız siteler kişisel bilgilerinize ulaşamaz ve tüm haklarınız Astropay altyapısıyla birlikte AstropayBayi tarafından korunmaktadır.

Astropay Kart Satın Alma

 1. Astropay Kart günlük internet sitesi alışverişlerinizde yüksek güvenlik ve kolaylık sağlar.
 2. Astropay Kart sanal kart, aynı kredi kartı gibi 16 karakterli bir kart numarası ve pin kodu ile birlikte çalışır.
 3. Astropay Kart'ınızla birlikte isterseniz tek çekim, isterseniz parçalar halinde tüm internet sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz.
 4. AstropayBayi ile birlikte tüm kişisel bilgileriniz güvende tutulur, kart bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.
 5. AstropayBayi, Astropay Kart hizmetinizle ilgili 7/24 kesintisiz canlı destek sağlar ve müşteri hizmetlerini her zaman ön planda tutar.
 6. En ucuz Astropay hizmetini sitemizde bulabilir, hızlı bir şekilde satın alıp kartınıza bakiye yükleyebilir, dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.
 7. Astropay Kart bir sanal karttır ve kredi kartı mantığında kullanılabilir.
 8. Bankaların yüksek aracı komisyonlarından kurtulmanızı sağlar.
 9. Fiziksel olarak taşınmadığı için oldukça güvenlidir. Hesabınızdan ödeme yapılırken SMS onayı veya mail kontrolü istenmektedir.

Astropay Satın Alıp Kullanma

Artık tek yapmanız gereken şey sitemizden Astropay Kart fiyatlarımızı inceleyip, sizin için en uygun olanı seçip bizimle iletişime geçmektir. Tüm dünya genelinde en uygun fiyatları AstropayBayi' de bulabileceğinizi temin ediyoruz. Yukarıdaki maddeleri ve yazımızı da baz alarak bizimle her konuda iletişime geçebilir, Astropay Kart işlemlerinizin daha hızlı sonuçlanması ve satın alımlarınızın kolayca iletilmesi için Canlı Destek hattımıza bağlanabilirsiniz.