7/24 Canlı Destek
Blog

Astropay Kullanımı

resim yok

Ön ödemeli sistemler arasında kullanımı zor olan bir kart yoktur. Çünkü kredi kartlarına benzer şekilde, size verilen pin sayesinde alışveriş işleminizi tamamlamış olursunuz. Bunun haricinde ise ekstra bir kişisel bilginizi vermenize ve bu ödeme sistemlerine tanımlamanıza kesinlikle bir gerek olmayacaktır. Astropay kullanımı da bu nedenle oldukça kolaydır. Güvenli bir sistem olduğu için de pek çok kişi tarafından tercih edilir.

Astropay nasıl kullanılır sorusunun cevabı oldukça basittir. Kartı almış olduğunuz zaman size verilecek olan pin oldukça önemlidir ve bunu kesinlikle kaybetmemeniz gerekir. Bu pin kodu sayesinde, bu şekilde ödeme alan siteler üzerinden dilediğiniz şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Böylece başka bir bilgi vermenize gerek kalmayacağı için güvenli de bir yol ile ödeme işlemi tamamlanmış olur.

AstroPay Kart Bozdurma Nasıl Yapılır?

Elinizde bulunan ön ödemeli kartları yeniden nakite çevirmek istediğinizde bazı zorluklar ile karşılaşırsınız. Sitemiz üzerinden astropay bozdurma işlemini gerçekleştirmeniz için çalışmalar yapılmaktadır. Şuan için sistemler kapalı olduğundan bozdurma maalesef yapılamamaktadır.

Bilgi almadan veya canlı destek istemediği sürece elinizdeki astropay pin kodlarını asla vermeyin!